Cerere designer #emy

Moderator: GFX Designer

22 Feb 2017, 12:22

• Nume / Varsta / Steam ID : Emanuel, am 17 ani, emy_pk
    ● Experienta in programele de editare ( Photoshop , After Effects , Illustrator Premiere Pro , etc. ) : Folosesc photoshop de aproximativ 3 ani,stiu destul de multe,si caut sa invat si mai mult :D
    Imagine

Also support me and follow on tumblr : http://gfxemy.tumblr.com/#

Am ramas o legenda peste tot pe unde am fost, am sa raman o legenda peste tot pe unde voi merge.
    #emy
    Apprentice
    Apprentice

Monede in cont: 191.00
    Arma Preferata: Ak47
    Harta Preferata: de_dust2
    Cunostinte CS: Fnatic
    Steam ID: hof_emy

25 Feb 2017, 00:15

• Ok , in primul rand vreau sa te salut si da-mi voie sa iti spun ca imi place cum lucrezi .
    Ai baza , teoria o stii destul de bine dar mai trebuie exercitiui cum se spune daca vrei sa iasa si mai bine ceea ce faci .
    Totusi o curiozitate am la tine , de ce vrei sa faci parte din staff ? Atata vreme cat sunt cativa oameni in staff nu te-ar impiedica in obtinerea gradului .

Sfaturile , ideile si colaborarile le vom putea face pe parcurs daca esti dornic de evolutie si vom avea de discutat pe tema asta foarte mult .
    Imagine

Imagine

Imagine
    CLICK
    GFX Designer
    GFX Designer

Monede in cont: 0.00
    Arma Preferata: m4a1.
    Harta Preferata: de_dust2.
    Steam ID: CLICK-GFX-B

25 Feb 2017, 07:53

• Te salut si iti multumesc pentru parere.
    Vreau sa fac parte din acest staff,in primul rand pentru ca imi place ceea ce fac,imi place intr-un cuvant "photoshop-ul" , imi place sa creeez.
    Am venit aici cu gandul sa joc pe server-ul de war3,dar dupa ce am vazut ca sunt cativa oameni aici care simt acelasi lucru ca si mine despre photoshop,m-am decis sa incerc sa ma alatur lor. Imi place acest devotament al nostru,celor ce folosesc photoshop-ul,isi doresc sa creeze si asta fac.
    Astept cu cea mai mare placerere sfaturi,de orice tip. Sper sa colaboram impreuna si sa avem cat mai multe idei constructive.
    Imagine

Also support me and follow on tumblr : http://gfxemy.tumblr.com/#

Am ramas o legenda peste tot pe unde am fost, am sa raman o legenda peste tot pe unde voi merge.
    #emy
    Apprentice
    Apprentice

Monede in cont: 191.00
    Arma Preferata: Ak47
    Harta Preferata: de_dust2
    Steam ID: hof_emy

25 Feb 2017, 22:49

• Ma bucur sa vad asta din partea ta .
    Un ultim lucru mai trebuie sa facem , nu sa faci , sa facem si acela este un Battle cu liderul categoriei , adica Eu ... CLICK .
    Te las sa te uiti umpic la GFX Battle's sa vezi cum sta treaba si tot o data , completeaza-l si pe al nostru . De ce tu ? Simplu , mie imi este indiferent de ceea ce va trebui sa facem , ma conformez imediat si rezultatul a fost mereu okey . Altele pe privat .
    Imagine

Imagine

Imagine
    CLICK
    GFX Designer
    GFX Designer

Monede in cont: 0.00
    Arma Preferata: m4a1.
    Harta Preferata: de_dust2.
    Steam ID: CLICK-GFX-B

Înapoi la Recrutari Designeri